جنب شدن دختر مجردReviewed by مهدي يوسف وند on Nov 24Rating: 1.0

جنب شدن دختر مجرد

سوال : آيا جنب شدن فقط براي متاهل ها و آقايان هست و دختران در دوران مجردي جنب نمي شوند؟

جواب : طبق نظر تمام مراجع جنابت يا  1- از راه خروج مني ( در خواب باشد یا بیداری، کم باشد یا زیاد، با شهوت باشد یا بی شهوت، با اختیار باشد یا بی‌اختیار).

2- و يا از راه نزديكي (جماع) است.

بر همين اساس درست است كه دختران مجرد از راه نزديكي جنب نمي شوند اما امكان دارد در خواب و يا با ديدن صحنه اي شهوت انگيز و خدايي ناكرده با استمنا (خود ارضايي) جُنب شوند. بعد از جنب شدن غسل جنابت لازم مي شود. 

بايد گفت: رطوبت مذي ،وَذی و وَدی پاك هستند لذا توصيه مي كنيم نوشتار «احكام تشخيص مني در مردان و زنان» را از اينجا مطالعه نماييد تا هر چه بهتر با احكام مربوط به اين قسمت آشنا شويد.

 لينك كوتاه مطلب: http://hadana.ir/?p=24061

 *- ضمنا شما  مي توانيد  از اينجا مشترك خبرنامه سايت شويد و جديد ترين مطالب را دريافت كنيد.

حتما بخوانيد

*- احكام بانوانكليد:  جنب شدن دختر مجرد جنب شدن دختر مجرد جنب شدن دختر مجرد می گن غسل جنابت فقط مخصوص متأهل هاست درسته؟ آیا استمنا در مورد دختران هم هست یا فقط برای آقایان جنابت دختر مجرد غسل جنابت دختر مجرد – جنابت در دختران و بانوان چه وقت غسل جنابت بر دختر مجرد جنابت + احتلام در دختران چه وقت غسلجنابت بر دختر مجرد واجب می شود غسل جنابت چه زمانی بر  … جنب شدن، غسل و حکم خود ارضایی دخترانآیا بر دختر غسل جنابت واجب است؟ آیا با دیدن فیلم … آیا زنان هم محتلم می شوندجنب شدن دختر مجرد آیا دختر جنب می شود  آیا دختر باکره هم جنب می شود و باید غسل … آیا بر دختر غسل جنابت واجب است؟  آیا دختر هم جنب می شود

این مطلب را به دوستان خود معرفی کنید:
افسرانفیس نماکلوب