وبگاه پاسخگویی به سوالات دینی هدانا

چه هدیه ای برای همسر و خانواده همسر مناسب است ؟

0

چه هدیه ای برای همسر و خانواده همسر مناسب است ؟

براى انتخاب هديه لازم است روحيات كسى كه مى خواهيد به او هديه دهيد ملاحظه نماييد و ببينيد او از چه چيزى خوشنود مى شود و يا به چه چيزى نياز دارد و نسبت به چه زمانى حساس است. برخى نسبت به زمان تولد خودشان حساس حستند، مى توانيد اين زمان را براى هديه دادن و ايجاد محبت انتخاب نماييد. و يا روز تولد يكى از ائمه اطهار (ع) يا يكى از عيدهاى مذهبى و يا… زمان مناسب دادن هديه است.

آنچه اهميت بيشترى دارد چگونگى هديه دادن است. بدين منظور هر هديه اى كه تهيه فرموده ايد با كلام و عبارت محبت آميز و دلنشين و حكايت از علاقه قلبى تان به وى همراه كنيد يا به طور شفاهى و هنگام دادن آن هديه به همسرتان محبت قلبى تان را با آن عبارت و سخن اظهار داريد و يا اينكه آن عبارت را روى كاغذ يادداشت كرده و روى هديه چسبانده و تقديم وى نماييد. زيرا سخن و كلام همسر بيش از اصل هديه در ذهن و قلب وى جايگزين شده و ماندگارتر خواهد بود و در نظر او ارزش و اهميت بيشترى دارد. اثر سخن آنچنان زياد و تاثير گذار است كه برخى گفته اند سخن نوعى سحر است و تا اعماق وجود طرف مقابل اثر گذار است.

خلاصه هر چند دادن هديه مهم است ولى زبان هديه دادن از زمان آن اهميت و ارزش بيشترى دارد و با آن نوشته كوتاه و يا سخن محبت آميز حبت فى ما بين تان را ياد خواهد كرد.

پرسمان

نظر مخاطبان درباره این مطلب:

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت هدانا منتشر خواهد شد.

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.