وبگاه پاسخگویی به سوالات دینی هدانا

دوره آموزشی ازدواج بدون شکست (مشاوره پیش از ازدواج)

شکی نیست که انتخاب همسر ، یکی از مهم ترین و اصلی ترین مراحل زندگی هر فردی می باشد. تقربیاً همه افراد می دانند که یک ازدواج موفق ، فرد را دهها پله در زندگی به جلو می برد. همچنین یک ازدواج ناموفق ، می تواند برای تمامی طول عمر، اثرات خود را بر روان و وضعیت اجتماعی فرد باقی بگذارد.

دوره آموزشی ازدواج بدون شکست (مشاوره پیش از ازدواج)

فهرست این نوشتار:

✨بسم رب الشهدا

🔻با توجه به درخواست‌های مکرر شما عزیزان، با استعانت از خداوند متعال، ثبت‌نام اولین دوره مجازی «ازدواج بدون شکست» آغاز شد. در تمام مراحل پشتیبان در شبکه‌های مجازی ایتا، تلگرام، سروش: @sitehadana در کنار شماست و اگر سؤالی دارید بپرسید.

🔹▫️آمار طلاق در کشور نشان می‌دهد که عمده جدایی‌ها در 1 و 2 سال اول ازدواج رخ می‌دهد. درنتیجه می‌توان گفت علت چنین اتفاقی، عدم شناخت پیش از ازدواج است. زمانی که با زوجین دارای تعارض مشاوره می‌دهیم متوجه می‌شویم اگر پیش از ازدواج برخی از ساده‌ترین توصیه‌ها را توجه می‌کردند زندگی آنان با مشکلات همراه نمی‌شد. یکی از اشکالات بزرگ این است که افراد متوجه اهمیت این موضوع نیستند و حاضر نیستند برای امری به این اهمیت کمترین هزینه را بکنند. درصورتی‌که بعدها ده‌ها برابر این را باید هزینه عاطفی، مادی و معنوی کنند تا برخی از خسارت‌ها جبران شود. در کشور ما آمارها نشان می‌دهند که از هر ۵ ازدواج یکی به طلاق منجر می‌شود که این می‌تواند زنگ خطری برای خانواده‌ها و مسئولین کشور باشد و ضرورت آموزش و مشاوره ازدواج را برجسته می‌سازد.

✅ مدرس: حجت‌الاسلام دکتر مهدی طاها

🗓 مهلت ثبت‌نام: در حال ثبت نام  … .

📋 زمان برگزاری دوره: آفلاین پس از ثبت نام ببینید. در 12 جلسه آموزشی

📌 برگزاری دوره به‌صورت آفلاین در بستر کلاس مجازی سایت هدانا می‌باشد. (فیلم جلسات به‌صورت آفلاین برای دوستان ارسال می‌گردد)

🏷هزینه ثبت‌نام با تخفیف ویژه: 490 هزار تومان

برای ثبت‌نام می‌توانید به دو روش 1- واریز مبلغ ثبت‌نام به شماره کارت‌بانک شهر: ۵۰۴۷۰۶۱۰۳۵۰۸۲۳۵۹ واریز نمایید و اطلاعات خود را در ایتا، سروش یا تلگرام به آیدی پشتیبان اعلام کنید تا در دوره ثبت‌نام شوید.

2- یا از طریق درگاه بانکی هدانا به آدرس زیر پرداخت کنید و تصویر پرداخت را برای پشتیبان ارسال کنید:

کلیک کنید: https://zarinp.al/hadana.ir

3- از طریق فرم زیر اقدام کنید و به‌صورت مستقیم ثبت‌نام نمایید. لطفاً پس از ثبت‌نام به آیدی:  @sitehadana پیام بدهید. جزئیات بیشتر درباره این دوره را می‌توانید در ادامه بخوانید

ثبت نام کارگاه پیش از ازدواج

مشخصات(Required)

 

🔰 سرفصل‌ها و عناوین آموزشی:

✅عوامل پیش‌بینی كننده ازدواج موفق و ناموفق ازنظر اسلام و روانشناسی
✅از کجا بفهمیم بخت ما بسته‌شده
✅چه سؤالات کلیدی را در جلسات خواستگاری بپرسیم
✅تصورات غلط درباره ازدواج
✅راه‌های شناخت طرف مقابل
✅هنر بله گرفتن و متقاعدسازی
✅اشتباهات رایج در فرآیند آشنایی
✅ملاک‌های اشتباه در انتخاب همسر
✅علائم هشداردهنده ازدواج
✅فرایند مشاوره پیش از ازدواج
✅دوستی پنهانی قبل از ازدواج (راه غلط)
✅حیطه‌های مهم ارزیابی (اختلال شخصیت، تناسب شخصیت و …)
✅ارزیابی شخصیت و پختگی روان‌شناختی: NEO، MCMI و…
✅تفسیر ترکیب مؤلفه‌های شخصیت

👈 این دوره مناسب چه افرادی است

این دوره مناسب افراد در آستانه ازدواج می‌باشد، همچنین افرادی که می‌خواهند مجدد ازدواج کنند و پدر و مادرهای دغدغه مندی که می‌خواهند برای فرزند خود همسر انتخاب کنند

💎 نحوه برگزاری دوره مجازی:

بعد از تکمیل ثبت‌نام و اتمام مهلت ثبت‌نام دوره،  فایلها برای عزیزان شرکت‌کننده ارسال می‌شود.

🔴 عزیزان شرکت‌کننده، اگر سؤالی داشتند می‌توانند یادداشت کنند و بعد از آخرین درس، سؤالاتشان را به صورت یکجا برای استاد از طریق پشتیبان ارسال نمایند.

🔰طریقه دریافت مدرک دوره:

عزیزانی که مایل به دریافت مدرک چاپ‌شده هستند، لازم است علاوه بر خلاصه مباحث، فیش واریزی مبلغ 50 هزار تومان (هزینه چاپ و ارسال مدرک) را برای ادمین ارسال نمایند.

🔴 تمام اطلاع‌رسانی‌های موسسه هدانا از طریق کانال‌های موسسه در فضای مجازی، به‌ویژه پیام‌رسان «ایتا» می‌باشد. به همین جهت حتماً بعد از ثبت‌نام در کانال‌های موسسه در پیام‌رسان‌های (تلگرام، ایتا، سروش)، با آی دی: hadanair@ عضو شوید.

🔰 📌اگر سؤالی دارید می‌توانید در ایتا، سروش، تلگرام از پشتیبان دوره به آیدی: @sitehadana سؤال کنید.

جلسه اول این دوره را رایگان ببینید:

 

کارگاه مشاوره

کارگاه مشاوره

نظرات بسته شده است.