وبگاه پاسخگویی به سوالات دینی هدانا

ناگفته‌های فرمانده میدانی حشدالشعبی ‌از بنیانگذار تیپ بدر در عراق+فیلم

فرمانده میدانی حشدالشعبی عراق با اشاره به خصوصیات بارز اخلاقی فرمانده وقت سپاه بدر گفت: شهید اسماعیل دقایقی از فرماندهان پاک و مخلص بود که تیپ بدر را تأسیس و راه‌‌اندازی کرد.

0

ناگفته‌های فرمانده میدانی حشدالشعبی ‌از بنیانگذار تیپ بدر در عراق+فیلم

ابومهدی مهندس در پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی ضمن تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهید دقایقی اظهار داشت: شهید اسماعیل دقایقی بنیانگذار سپاه بدر و از برجسته‌ترین فرماند‌هان حشدالشعبی بود.

وی با مروری بر ‌خاطراتش با شهید دقایقی افزود: با شهید دقایقی هرچند از لحاظ سنی همسال بودیم، اما این شهید را با توجه به خصوصیات و ویژگی‌هایی که داشت ‌پدرمان‌ قلمداد می‌کنیم و شهادتش واقعاً ثلمه‌ای‌ بزرگ‌ بود و تا امروز تلخی آن در دل‌ها جاری است.

فرمانده حشدالشعبی عراق با اشاره به خصوصیات بارز اخلاقی فرمانده وقت سپاه بدر عراق بیان کرد: همیشه شهید دقایقی در یاد و خاطره همه نیروهای نظامی عراق زنده است ‌و شخصاً در اتاق کار و عملیات‌های علیه داعش تصویر وی را همراه داشتم زیرا اخلاص فرمانده دقایقی برکتی دارد که هنوز از آن فیض می‌برم.

وی تأکید کرد: این را به‌قطعیت می‌گویم که او زنده است و رفیق ماست و انتظار دارم شما عزیزان سلام گرم ما را به مردم بهبهان و آغاجاری برسانید.

در ادامه می‌توانید فیلم سخنان ابومهدی المهندس را مشاهده کنید.

 

نظر مخاطبان درباره این مطلب:

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت هدانا منتشر خواهد شد.

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.