وبگاه پاسخگویی به سوالات دینی هدانا

مشاوره خانواده تلفنی

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله فرمودند: مشورت كردن با خردمندِ خيرخواه ، مايه هدايت است و توفيقى است از جانب خداوند ؛ پس هرگاه مشاور دلسوز و خردمند تو را راهنمايى كرد، مبادا مخالفت كنى كه موجب ضرر و آسیب مى شود. المحاسن : 2/438/2519 

رزرو نوبت مشاوره مذهبی سایت هدانا

مشاوره دینی در کنار شما

– اهمیت و ضرورت مشاوره:

در دنیای کنونی با آمدن رسانه ها و تغییر روابط و سبک زندگی انسانها با مشکلاتی روز افزون مواجه هستیم. در طی این سالهای مشاوره شاهدیم اکثر اوقات اختلافات و مشکلات از مسائلی به ظاهر ساده و کوچک شروع می شود و منجر به ناهنجاری و سپس دغدغه و معضل جدی که امنیت جسمی و روانی افراد را به خطر می اندازد می شود. بررسی بهتر که همراه با دانش و علم و بر پایه دین اسلام باشد می تواند این مشکلات کوچک را حل نمایید نقش مشاوره خانواده خود را در اینجا نمایان می سازد.

– تحقیقات سایت دینی هدانا در زمینه مشاوره خانواده:

سایت هدانا زیر نظر «حجت الاسلام مهدی یوسف وند» در حوزه های مختلف فردی و اجتماعی به دنبال راهنمایی و مشاوره به مخاطبان محترم است، مشاوره حقوقی، مشاوره احکام  و مشاوره خانواده که به صورت مستقل صدها مقاله در زمینه خانواده با رویکرد اسلامی و دینی منتشر شده است. که یک مجموعه غنی در حوزه خانواده می باشد،(شما می توانید از اینجا کلیک کنید و به بانک مقالات مشاوره خانواده سایت را بخوانید) اما هستند مخاطبان و همراهان محترم و فرهیخته ای که به دنبال ارتباط مستقیم با کارشناسان ما هستند تا سوالات خود را بپرسند و از تجربیات و تخصصص مشاور در این زمینه بهره بیشتر ببرند، این امکان هم اکنون از طریق مشاوره تلفنی برای شما فراهم شده است.

 

– مشاوره دینی و مذهبی چیست:

مشاوره مذهبی تفاوتی که با مشاوره های دیگر دارد این است که با نگاهی دقیق و الهی به خانواده نگاه می کند؛ یعنی علاوه بر آگاهی بر یافته های علمی و روانشناسی روز؛ مبنا را روایات اهل البیت علیهم السلام قرار می دهد، تجربه دنیای غرب نشان داده که چون مبانی انسان شناسانه غربی و نگاه به خانواده بر اساس همان مادی گرایی و سود و منفعت دنیایی است نتوانسته و نمی تواند بسیاری از مشکلات خانواده ها را حل کند. حتی شاهدیم با اینکه داعیه دار مشاوره خانواده هستند!،فساد اخلاقی و فروپاشی خانواده ها در غرب آمار وحشتناکی پیدا کرده است. از همین رو اعتماد ما بر آیات و روایات اهل البیت علیهم السلام و روشهای اثبات شده مورد تایید دین می باشد و سعی می کنیم با تغییر نگاه و سبک زندگی مشکلات را حل نماییم.

 

– مزایای مشاوره تلفنی:

امروزه در کنار مشاوره حضوری از طرق متختلف ارائه خدمات مشاوره جایگاه بالایی پیدا کرده است. مطالعات نشان داده است که مشاوره تلفنی میتواند در حل بسیاری از مشکلات به اندازه مشاوره حضوری موثر واقع شود. مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین از طریق اینترنت و نرم افزارهای پیام رسان دو خدمتی است که هر روز فراگیرتر می شود. در دسترس بودن، راحتی، هزینه کمتر و ناشناس ماندن را می توان از مزایای مشاوره آنلاین برشمرد. از مهمترین مزایای دیگر مشاوره تلفنی در سایت هدانا این است که شما با یکی از کارشناسان و اساتید معتبر و با تجربه حوزوی که تخصص در زمینه خانواده و سبک زندگی اسلامی دارند در ارتباط خواهید بود.

– چه خدمات تخصصی و مشاوره ای می توانم بگیرم:

مشاوره نامزدی و ازدواج
مشاوره نامزدی و ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج:

مشاوره دوستی دختر و پسر، دوران نامزدی، همسرگزینی، همسریابی، مشاوره ازدواج، مشاوره پیش از ازدواج،و …

مشاوره دوران نامزدی و عقد:

درمان شکست عاطفی، مشکلات دوران عقد، رفتارهای همسر و …

مشاوره مهارت های زندگی و رفع اختلافات
مشاوره مهارت های زندگی و رفع اختلافات

مشکلات زندگی مشترک:

 مشاوره خانواده و  زناشویی، دخالت خانواده ها،مشاوره خیانت،زوج درمانی و حل تعارضات زناشویی و جنسی،آموزش مهارت های زناشویی و … .

مشاوره زناشویی
مشاوره زناشویی

مشاوره مسائل جنسی

مشاوره طلاق
مشاوره طلاق

مشاوره طلاق و پس از آن

مشاوره قبل و بعد از طلاق و …

زمینه های مختلف دینی: اعتقادی، احکام و …

مشاوره در حوزه مثبت نگری، شادکامی و افزایش عزت نفس، سبک زندگی و مسائل هویتی و شخصیت و …

– مشاوره من با چه کسی است؟

مشاور شما حجت الاسلام مهدی یوسف وند مدیر وبگاه هدانا، دارای مدرک مشاوره خانواده و دانشجوی دکتری تخصصی مطالعات زن و خانواده و مدرک زوج درمانی شناختی-رفتاری C.B.C.T است.

– چگونه نوبت خود را پیگیری کنم؟

مشاوره هدانا به روش تلفنی و یا با درخواست شما از طریق چت و صوت در پیام رسان سروش یا ایتا می باشد.

اگر سوالی درباره مشاوره دارید می توانید از طریق آیدی : @sitehadana بپرسید یا از اینجا کلیک کنید و در قسمت تماس با ما در سایت هدانا مطرح کنید.

– چگونه نوبت مشاوره رزرو کنم؟

شما به دو طریق می توانید نوبت مشاوره بگیرید، می توانید از طریق فرم ثبت نام زیر اقدام کنید و نوبت خود را ثبت کنید. یا با به آیدی @sitehadana درپیام رسان سروش در ارتباط باشید و نوبت را رزرو نمایید.

 

– شرایط و قوانین:

۱- در صورت لغو شدن نوبت از سوی سایت هدانا؛ به شماره موبایل ثبت شده در فرایند رزرو اطلاع رسانی خواهد شد و نوبت جدید با شما هماهنگ می شود.

۲-  برای تغییر زمان مشاوره از سوی شما باید حداقل ۱۲ ساعت زودتر از طریق یکی از دو روش بالا درخواست خود را ثبت کنید. بدیهی است اگر در ساعت و روز مقرر به هر دلیلی در دسترس نباشید نوبت شما باطل می گردد.

– فرم رزرو نوبت مشاوره:

    ضروری
  • ضروری است. (تمام اطلاعات و توضیحات شما نزد ما محرمانه خواهد بود)
  • ۱- پس از تعیین نوبت، برای جلسه مشاوره با این شماره تماس گرفته می شود لذا در ثبت آن دقت کنید. ۲- اگر می خواهید مشاوره به صورت چت باشد در تلگرام، سروش یا ایتا، آیدی خود را درج کنید. (۳۰ دقیقه به زمان مشاوره شما اضافه می گردد).
  • قیمت: ۴۹,۰۰۰ تومان

نظر مخاطبان درباره این مطلب:

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت هدانا منتشر خواهد شد.

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.