وبگاه پاسخگویی به سوالات دینی هدانا

تست روانشناسی MMPI

در این تست به هیچ وجه ، منظور نشان دادن “محسنات” یا ” معایب” شما نیست زیرا ماهیت هر شخص متفاوت از دیگران است . آن چه در این تست باید مشخص گردد چگونگی بودن یا احساس کردن است که اگر با صداقت بیان شوند؛ دیگر به خودی خود، خوب یا بد نیستند.

0

تست روانشناسی MMPI

تست زیر کاربرد فراوانی در شناخت جنبه های مختلف روان دارد و برای مشاوره پیش از ازدواج، انتخاب شغل، مشاوره زوجی و … کاربرد فراوانی دارد و از اعتبار بالایی برخوردار است. 

پرسشنامه ای که در اختیار شماست، دارای تعدادی جمله است . با توجه به محتوای جمله ها پاسخ خود را انتخاب کنید.
الف : اگر جمله ای همیشه یا در اغلب مواقع در مورد شما درست است گزینه درست است را انتخاب کنید.
ب : اگر جمله ای همیشه یا در اغلب مواقع در مورد شما درست نیست گزینه درست نیست را انتخاب کنید.

تذکرات:
الف – در این پرسشنامه جواب صحیح یا غلط وجود ندارد ، بنابراین طبق نظر و احساس خود پاسخ دهید .
ب – اگر به جملاتی برخوردید که به نظرتان عجیب می آید نگران نشوید و توجه داشته باشید که بعضی از جملات مربوط به گروه های خاصی از افراد است .
ج- کل آزمون میبایست به طور پیوسته و در یک نشست (بدون وقفه) انجام گیرد در غیر اینصورت نتیجه معتبر نخواهد بود.

این تست نسخه 370 سوالی دارد که همین صفحه است، نسخه دیگر 567 سوالی است که دقت تست را بالاتر می برد. قسمت دوم را از اینجا کلیک کنید و تکمیل نمایید.

-در پایان مطمئن شوید که تست ارسال شده است و پیام ثبت آن به شما نشان داده شده و اگر ثبت نشد احتمال دارد به یک سوال پاسخ نداده اید برگردید و پاسخ بدهید و مجدد دکمه ارسال را بزنید.

1- تفسیر این تست همراه با مصاحبه بالینی بر عهده مشاور شماست. پس از تکمیل فرم زیر درخواست مشاوره خود را در سایت هدانا ثبت کنید و تفسیر آزمون شما همراه با آموزش های لازم توسط کارشناس برای شما شرح می گردد. (برای مشاوره اینجا کلیک کنید).

۲- اگر فقط پاسخ تست را بدون جلسه مشاوره می خواهید، پس از تکمیل تست از اینجا کلیک کنید و کارت شرکت در آزمون را خریداری کنید. پاسخ به همراه تفسیر اختصاصی مشاور با 6 پروفایل روانشناختی شما کمتر از چند ساعت به ایمیل شما یا لینک پاسخنامه برای تلفن شما پیامک می گردد. همچنین می توانید با آیدی @sitehadana در سروش و ایتا درخواست بدهید تا پاسخنامه برای شما ارسال شود.

نظر مخاطبان درباره این مطلب:

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت هدانا منتشر خواهد شد.

با توجه به حجم سوالات، به سوالات تکراری پاسخ داده نمی شود لطفا در سایت «سرچ» کنید.