وبگاه پاسخگویی به سوالات دینی هدانا

تست طرحواره های شناختی

این آزمون برای پیش بینی رفتار واقعی فرد در شرایط معین، همچنین در نشست های مشاوره ای، بالینی، پیشرفت تحصیلی، مشاوره ازدواج، خانواده درمانی و پژوهشی کاربرد فراوانی دارد.

0

تست طرحواره های شناختی

طرحواره ها فراتر از یک باورند آنها ما را برای مقوله بندی اطلاعات و پیش بینی رخدادها توانا می سازند.  طرحواره درمانی در درمان افسردگی و اضطراب دیرپا، اختلال های خورد و خوراک، مسائل زناشویی و مشکلات پایدار در حفظ روابط صمیمانه سازگار، اثربخش بوده است عمده ترین نقش طرحواره ها تاثیر در شیوه پردازش است .

وجود حتی یک طرح‌واره، می‌تواند بخشی از زندگی و انتخاب‌های ما را تحت تأثیر قرار دهد و نسبت به شدت آن، ما را دچار مشکلات و پریشانی‌های روان‌شناختی، هیجانی و رفتاری کند. 

نکته:

– لطفاً هر جمله را با دقت بخوانید و ببینید تا چه حد توصیف درستی از شما می دهد. سعی کنید خود واقعیتان باشید نه خود ایده آل؛ برای اینکه بتوانید شناخت درستی از شخصیت خود داشته باشید.

– اگر براي پاسخ دادن خاطر جمع نیستید بر پایه چیزي که احساس می کنید پاسخ دهید نه بر اساس آنچه فکر می کنید درست است.
– حتما به تمام سئوالات پاسخ دهید و فقط یک گزینه را انتخاب نمایید، در غیر اینصورت نتیجه تست معتبر نخواهد بود.

۱- تفسیر این تست همراه با مصاحبه بالینی بر عهده مشاور شماست. پس از تکمیل فرم زیر درخواست مشاوره خود را در سایت هدانا ثبت کنید و تفسیر آزمون شما همراه با آموزش های لازم توسط کارشناس برای شما شرح می گردد. (برای مشاوره اینجا کلیک کنید).

۲- اگر فقط پاسخ تست را بدون جلسه مشاوره می خواهید، پس از تکمیل تست از اینجا کلیک کنید و کارت شرکت در آزمون را خریداری کنید. پاسخ کمتر از حدود ۲۴ ساعت به ایمیل شما یا لینک پاسخنامه برای تلفن شما پیامک می گردد. و اگر هیچ کدام از این دو در دسترس شما نیست با آیدی @sitehadana در سروش و ایتا درخواست بدهید تا پاسخنامه برای شما ارسال شود.

نظر مخاطبان درباره این مطلب:

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت هدانا منتشر خواهد شد.

با توجه به حجم سوالات، به سوالات تکراری پاسخ داده نمی شود لطفا در سایت «سرچ» کنید.