وبگاه پاسخگویی به سوالات دینی هدانا

پیش نوازی

0

پیش نوازی

صرف زمان برای افزایش آمادگی و به عبارتی ایجاد تحریک به منظور مقاربت نقش مهمی در دریافت لذت دارد.

شاید سخت ترین قسمت زندگی زناشویی داشتن گفتمانی ساده و صریح راجع به نحوه مقاربت و عشق بازی قبل از رابطه جنسی است.

زمانی که نوبت به صحبت در این موارد می شود اصولا مرد و زن در چشمان هم نگاه نمی کنند و این به معنای سختی یا عدم راحتی موضوع گفتگو است. با تمام این توصیفات این حقیقتی غیر قابل انکار است که آمادگی قبل از مقاربت و نزدیکی به خصوص برای زنان حائز اهمیت است و رسیدن به این آمادگی در گرو انجام اعمالی است که به هر حال نوع و کیفیت آن کاملا شخصی و گوناگون است و مستلزم گفتگوی طرفین یا درک تجربی در این رابطه می باشد.

شاید اهمیت عشق بازی به خصوص برای خانم ها بارزتر جلوه کند و به این خاطر تحریک لازم برای رسیدن به شهوت و سپس اوج لذت جنسی است. تحریک شدن برای آمیزش و مقاربت در مردان و زنان مکانیسم متفاوتی را طی می کند.

یک مرد تنها با فکر کردن به این موضوع می تواند آمادگی لازم(توان نعوظ) را برای مقاربت کسب کند، اما زنان برای کسب این آمادگی (از نظر روحی و فیزیکی) نیازمند عشق بازی هستند. اعمالی نظیر بوسیدن، در آغوش گرفتن ، لمس و نوازش و … منجر به لزج و لیز شدن واژن می شود و این اتفاق برای یک آمیزش راحت لازم و ضروری است.

عشق بازی همچنین تاثیر به سزایی در کلیتوریس زنان دارد. این قسمت از آلت تناسلی زنانه درست مثل الت تناسلی مردان عمل می کند. با جریان خون در نتیجه عشق بازی و ایجاد آمادگی به حالت نعوظ در می آید. به علاوه عشق بازی منجر به احساس امنیت خاطر زنان در رابطه با شریک جنسی خود می شود. این که واقعا خواسته شده ، نه فقط برای مقاربت بلکه صمیمت و دوست داشتنی فراتر از این در بین می باشد.

سلامت نیوز.

ضرورت پیش نوازی پیش نوازی قبل از رابطه پیش نوازی قبل از دخول پیش نوازی قبل رابطه پیش نوازی عاشقانه پیش نوازی در دوران عقد عکس پیش نوازی پیش نوازی همسر روش پیش نوازی همسر پیش نوازی چیست پیش نوازی چگونه است چگونه پیش نوازی کنیم؟ چگونه پيش نوازي كنيم پیش نوازی یعنی چی چگونگی پیش نوازی پیش نوازی یعنی چی پیش نوازی به انگلیسی پیش نوازی برای مردان پیش نوازی احساسی پیش نوازی به انگلیسی اموزش پیش نوازی انواع پیش نوازی پیش نوازی چگونه است پیش نوازی قبل از دخول پیش نوازی قبل از رابطه اهمیت پیش نوازی اهمیت پیش نوازی در میان زوجین اصل پیش نوازی تصاویر پیش نوازی نحوه پیش نوازی نحوه پیش نوازی زنان نکات پیش نوازی پیش نوازی مردان پیش نوازی مرد پيش نوازي مردان آموزش پیش نوازی مردان پیش نوازی و معاشقه مراحل پیش نوازی پیش نوازی برای مردان اهمیت پیش نوازی در میان زوجین چگونه پیش نوازی کنیم؟ طریقه پیش نوازی پیش نوازی زن پیش نوازی زنان پيش نوازي زن آموزش پیش نوازی زنان پیش نوازی در روابط زناشویی نحوه پیش نوازی زنان پیش نوازی در زنان پیش نوازی در رابطه زناشویی پیش نوازی در روابط زناشویی پیش نوازی در رابطه روشهای پیش نوازی راههای پیش نوازی پیش نوازی قبل رابطه پیش نوازی در رابطه زناشویی پیش نوازی قبل از رابطه روش پیش نوازی روش پیش نوازی همسر پیش نوازی در روابط زناشویی پیش نوازی دهانی پیش نوازی در رابطه پیش نوازی در رابطه زناشویی پیش نوازی در مردان پیش نوازی در زنان پیش نوازی در دوران عقد اهمیت پیش نوازی در میان زوجین آموزش پیش نوازی درسکس پیش نوازی قبل از دخول پیش نوازی و معاشقه

نظر مخاطبان درباره این مطلب:

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت هدانا منتشر خواهد شد.

با توجه به حجم سوالات، به سوالات تکراری پاسخ داده نمی شود لطفا در سایت «سرچ» کنید.