وبگاه پاسخگویی به سوالات دینی هدانا

شهوت مرد بیشتر است یا زن

0

شهوت مرد بیشتر است یا زن

در مورد حالات جنسى دختران و پسران و تفاوت آنها مى‏توان به موارد زير اشاره كرد:

1- تفاوت در نوع و شكل فكر در زن و مرد. مردان طالب ارضاء سريع و زنان طالب عشق ‏بازى هستند. مردان به صرف در آغوش گرفتن زنى به سراغ اصل قضيه تناسلى و آميزش جنسى مى‏روند، در حالى كه زنان ممكن است در عشق جنسى و تماشاى بدن، موهاى سينه، عضلات و كلمات عاشقانه مردان غرق مى‏شوند. بنابراين همانطور كه در دستورات دينى ما نيز آمده است، قبل از آميزش، ملاعبه كردن نيكو شايسته است. تا هر دو (زن و شوهر) از اين عمل لذت كافى را ببرند و به اصطلاح علمى به اوج لذت برسند.

2- زنان احساسات و عواطف سرشارى دارندو در نتيجه از خشونت جنسى پرهيز مى‏كنند.

3- زنان همواره آغازگر رابطه جنسى بوده و بدون اشارت آنها شروع آميزش جنسى لذت‏بخش ناممكن است.

4- قدرت جنسى زيادتر زنان مستلزم پذيرش اعمال طولانى و مكرر را روشن مى‏سازد.

5- رفتار جنسى اجتماعى زنان در ظاهر منفعلانه است ولى مردان سريعاً عقل‏باخته و حالت فاعلى و اشكار و تهاجمى به خود مى‏گيرند. اسلام نيز براى حفظ جامعه از انحرافات اخلاقى و جنسى، تأكيد فراوان و زيادى روى حجاب و شؤونات اجتماعى داشته است.

6- بر طبق تحقيقات ميدانى انجام گرفته از جمله تفاوت‏هاى جنسى پسران ودختران اين است كه پسران بيش از دختران خواستار اوج لذت جنسى‏اند، بيش از دختران به خيالبافى‏هاى جنسى پناه مى‏برند، نسبت به نشانه‏هاى جنسى حساس‏ترند، در خواب بيشتر از دختران به اوج لذت جنسى مى‏رسند. براى باقى ماندن در حالت تحريك جنسى، كمتر به تحريك مداوم احتياج دارند، ميزان روابط جنسى‏شان با بيش از يك جنس مخالف، بيشتر از دختران است.

پرسمان

نظر مخاطبان درباره این مطلب:

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت هدانا منتشر خواهد شد.

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.