وبگاه پاسخگویی به سوالات دینی هدانا

رزرو نوبت مشاوره مذهبی سایت هدانا

مشاوره دینی در کنار شما

اهمیت و ضرورت مشاور:

در دنیای کنونی با آمدن رسانه ها و تغییر روابط و سبک زندگی انسانها با مشکلاتی روز افزون مواجه هستیم. در طی این سالهای مشاوره شاهدیم اکثر اوقات اختلافات و مشکلات از مسائلی به ظاهر ساده و کوچک شروع می شود و منجر به ناهنجاری و سپس دغدغه و معضل جدی که امنیت جسمی و روانی افراد را به خطر می اندازد می شود. بررسی بهتر که همراه با دانش و علم و بر پایه دین اسلام باشد می تواند این مشکلات کوچک را حل نمایید نقش مشاوره خانواده خود را در اینجا نمایان می سازد.

پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند: مشورت كردن با خردمندِ خيرخواه ، مايه هدايت و ميمنت است و توفيقى است از جانب خداوند ؛ پس هرگاه مشاور دلسوز و خردمند تو را راهنمايى كرد، مبادا مخالفت كنى كه موجب نابودى [ضرر و آسیب] مى شود. المحاسن : ۲/۴۳۸/۲۵۱۹ 

تحقیقات هدانا در زمینه مشاوره خانواده:

سایت هدانا زیر نظر «حجت الاسلام مهدی یوسف وند» مشاور خانواده (زوج درمانی شناختی-رفتاری C.B.C.T) در حوزه های مختلف فردی و اجتماعی به دنبال راهنمایی و مشاوره به مخاطبان محترم است، مشاوره حقوقی، مشاوره احکام  و مشاوره خانواده که به صورت مستقل صدها مقاله در زمینه خانواده منتشر شده است. که یک مجموعه غنی در حوزه خانواده می باشد،(شما می توانید از اینجا کلیک کنید و به بانک مقالات مشاوره خانواده سایت را بخوانید) اما گاهی مخاطبان محترم برای آگاهی بیشتر به دنبال راه های ارتباطی مستقیم با کارشناسان ما هستند.

مشاوره دینی و مذهبی چیست:

مشاوره مذهبی تفاوتی که با مشاوره های دیگر دارد این است که با نگاهی دقیق و الهی به خانواده نگاه می کند؛ یعنی علاوه بر آگاهی بر یافته های علمی و روانشناسی روز؛ مبنا را روایات اهل البیت علیهم السلام قرار می دهد، تجربه دنیای غرب نشان داده که چون مبانی انسان شناسانه غربی و نگاه به خانواده بر اساس همان مادی گرایی و سود و منفعت دنیایی است نتوانسته و نمی تواند بسیاری از مشکلات خانواده ها را حل کند. حتی شاهدیم با اینکه داعیه دار مشاوره خانواده هستند!،فساد اخلاقی و فروپاشی خانواده ها در غرب آمار وحشتناکی پیدا کرده است. از همین رو اعتماد ما بر آیات و روایات اهل البیت علیهم السلام و روشهای اثبات شده مورد تایید دین می باشد و سعی می کنیم با تغییر نگاه و سبک زندگی مشکلات را حل نماییم.

 

مزایای مشاوره تلفنی 

امروزه در کنار مشاوره حضوری از طرق متختلف ارائه خدمات مشاوره جایگاه بالایی پیدا کرده است. مطالعات نشان داده است که مشاوره تلفنی میتواند در حل بسیاری از مشکلات به اندازه مشاوره حضوری موثر واقع شود. مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین از طریق اینترنت و نرم افزارهای پیام رسان دو خدمتی است که هر روز فراگیرتر می شود. در دسترس بودن، راحتی، هزینه کمتر و ناشناس ماندن را می توان از مزایای مشاوره آنلاین برشمرد. از مهمترین مزایای دیگر مشاوره تلفنی در سایت هدانا این است که شما با یکی از کارشناسان و اساتید معتبر و با تجربه حوزوی که تخصص در زمینه خانواده و سبک زندگی اسلامی دارند در ارتباط خواهید بود.

چه خدمات تخصصی و مشاوره ای می توانم بگیرم:

مشاوره قبل از ازدواج:

مشاوره دوستی دختر و پسر، دوران نامزدی، همسرگزینی، همسریابی، مشاوره ازدواج، مشاوره پیش از ازدواج،و …

مشاوره دوران نامزدی و عقد:

درمان شکست عاطفی، مشکلات دوران عقد، رفتارهای همسر و …

مشکلات زندگی مشترک:

 مشاوره خانواده و  زناشویی، دخالت خانواده ها،مشاوره خیانت،زوج درمانی و حل تعارضات زناشویی و جنسی،آموزش مهارت های زناشویی و … .

مشاوره طلاق و پس از آن

مشاوره قبل و بعد از طلاق و …

زمینه های مختلف دینی: اعتقادی، احکام و …

مشاوره در حوزه مثبت نگری، شادکامی و افزایش عزت نفس، سبک زندگی و مسائل هویتی و شخصیت و …

راه ارتباطی با هدانا:

مشاوره هدانا به روش تلفنی و یا با درخواست شما از طریق چت و صوت در پیام رسان سروش یا ایتا می باشد.

اگر سوالی درباره مشاوره دارید می توانید از طریق آیدی : @sitehadana بپرسید یا از اینجا کلیک کنید و در قسمت تماس با ما در سایت هدانا مطرح کنید.

تذکرات:

۱- در صورت کنسل شدن نوبت از سوی سایت هدانا؛ به شماره موبایل ثبت شده در فرایند رزرو اطلاع رسانی خواهد شد و نوبت جدید با شما هماهنگ می شود.

۲-  برای تغییر زمان مشاوره از سوی شما باید حداقل ۱۲ ساعت زودتر از طریق یکی از دو روش بالا درخواست خود را ثبت کنید. بدیهی است اگر در ساعت و روز مقرر به هر دلیلی در دسترس نباشید نوبت شما باطل می گردد.

مشاوره طلاق

مشاوره طلاق
مشاوره طلاق

مشاوره مهارت زندگی

مشاوره مهارت های زندگی و رفع اختلافات
مشاوره مهارت های زندگی و رفع اختلافات

مشاوره مذهبی

مشاوره دینی
مشاوره دینی

مشاوره زناشویی

مشاوره زناشویی
مشاوره زناشویی

مشاوره نامزدی و ازدواج

مشاوره نامزدی و ازدواج
مشاوره نامزدی و ازدواج
    ضروری
  • ضروری است. (تمام اطلاعات و توضیحات شما نزد ما محرمانه خواهد بود)
  • ۱- پس از تعیین نوبت، برای جلسه مشاوره با این شماره تماس گرفته می شود لذا در ثبت آن دقت کنید.۲- اگر می خواهید مشاوره به صورت چت باشد در تلگرام، سروش یا ایتا، آیدی خود را درج کنید. (۱۵ دقیقه به زمان مشاوره شما اضافه می گردد).
  • قیمت: ۴۹,۰۰۰ تومان
🔗 لینک کوتاه