وبگاه پاسخگویی به سوالات دینی هدانا

برده داری مدرن/ قاچاق بیش از 8 میلیون کودک در جهان به عنوان بردگان جنسی

هر ساله دهها هزار کودک در ایالات متحده و 8 میلیون کودک در سطح جهان، از طریق شبکه ای از بیماران جنسی کودک آزار که در سراسر جهان گسترده هستند، ربوده و به منظور استفاده به عنوان بردگان جنسی قاچاق می شوند.

0

قاچاق بیش از 8 میلیون کودک در جهان به عنوان بردگان جنسی

بر اساس آمار رسمی که هیچگاه نشانی از آنها را در رسانه های جریان اصلی نمی بینید، هر ساله بالغ بر دهها هزار کودک در ایالات متحده و 8 میلیون کودک در سطح جهان، از طریق شبکه ای از بیماران جنسی کودک آزار که در سراسر جهان گسترده هستند، ربوده و به منظور استفاده به عنوان بردگان جنسی قاچاق می شوند. و هر چند که ممکن است فکر کردن به آن کار راحتی نباشد، اما بسیاری از سیاستمداران عالی رتبه از هر دو طرف راهروی قدرت نیز در این کار شیطانی غیرقابل تصور مشارکت و مباشرت فعال دارند.

چندی پیش «تریبونال بین المللی برای عدالت طبیعی» به مدت سه روز برای تشکیل کمیسیون قضایی تحقیق پیرامون قاچاق انسان و سوء استفاده جنسی از کودکان تشکیل جلسه داد. هدف از برگزاری این نشست ها تحقیق و رسانه ای کردن ننگ سوء استفاده جنسی از کودکان در سراسر جهان بود که بخش عمده آن ماهیتی آیینی دارد.
یکی از سخنرانان این جلسات رابرت دیوید استیل مامور پیشین سیا بود که «جلسه عمومی» این اولین کمیسیون قضایی تریبونال را افتتاح کرد. او در سخنان خود گفت که چگونه شکنجه کودکان، قتل کودکان و استفاده از اعضای بدن کودکان اکنون به عملی «پذیرفته شده» در بین بالاترین سطوح دولتی در سراسر جهان و نیز در میان سازمان های غیردولتی (ان جی او ها)، شرکت های چند ملیتی، چهره های دانشگاهی و جامعه «مدنی» تبدیل شده است.

استیل گفت: «این ننگ همچنان باقی است چون مقاماتی که در این کار همدست هستند اجازه تداوم آن را می دهند.»

استیل در سخنان خود گفت که او متقاعد شده است که بیشتر سازمان ها و موسساتی که این جنایات جنسی علیه کودکان را تسهیل می کنند، کار خود را با «نیات خیر» شروع کرده اند، اما به تدریج بیماران جنسی کودک آزاری به آنها نفوذ کرده اند که موجب تغییر شکل این سازمان ها و تبدیل شدنشان به چیزی به کلی متفاوت شده اند. با این حال چنین جنایاتی هر روز و هر روز صورت می گیرند و مرتکبان آن نیز غالبا کسانی هستند که با عناوینی چون «مقامات» و «خدمتگزاران مردم» به جامعه معرفی می شوند.

البته چنین نیست که این مایه های نفرت و پلیدی کودکان معصوم را فقط به منظور برقراری رابطه جنسی با آنها بربایند. در بسیاری از موارد  سوء استفاده هایی شیطانی و آیینی از این کودکان صورت می گیرد که در آنها کودکان عامدانه پیش از به قتل رسیدن مورد آزار و شکنجه قرار می گیرند و این مراسم تا جایی پیش می رود که این بیماران جنسی کودک آزار شیطان صفت، چون خون آشام ها خون آنها را می نوشند و گوشت آنها را می خورند.
استیل در سخنرانی خود با اشاره به اینکه کسانی که در این کارهای پلید شریک هستند را ما هر روز در تلویزیون، در سینما و در ساختمان های دولتی می بینیم گفت:

«چنین به نظر می آید که این کارهای اهریمنی– از جمله شکنجه و قتل اطفال به منظور تولید خون  انرژی بخش از طرق تجاوزات آیینی و شیطانی – در مواردی یک «امتیاز» برای نخبگان قلمداد می شود که در نتیجه این افراد با ورود به سلسله مراتب خاصی اجازه پیدا می کنند چنین اعمال شنیعی را با مصونیت انجام دهند.»

 

«دولت پنهان» از بیماران جنسی کودک آزار قدرت می گیرد

به گفته استیل جلب توجه جامعه به سمت این موضوع به این دلیل اهمیت زیادی دارد که در این قضیه کودک آزاری جنسی نقش نوعی «مناسک تشرف» را ایفا می کند  که دولت پنهان یا دولت سایه از طریق آن به جذب اعضای جدید می پردازد. مقامات دولتی عالیرتبه ای که در فعالیت های کودک آزارانه ای نظیر آنچه ذکر شد مشارکت دارند، خیلی زود به آلت دست کسانی تبدیل می شوند که باید آنان را اربابان نامرئی آنها نامید، کسانی که کنترل کامل آنها را در اختیار دارند و از فعالیت های پلید این آلت دست های خود به عنوان یک حربه باج خواهی و واداشتن آنها به انجام دستورکارهای شیطانی مختلف دیگر سود می جویند.
استیل در خاتمه سخنان خود گفت: «کودک آزاری جنسی به عنوان مرکز جاذبه ورود به دولت پنهان، هم به عنوان  ابزاری برای یارگیری دولت پنهان عمل می کند و هم ابزاری برای کنترل اعضای آن. البته از طرفی این موضوع پاشنه آشیل دولت پنهان نیز به شمار می رود.»

نویسنده: ایتان هاف ( Ethan Huff)   روزنامه نگار مستقل
منبع:  yon.ir/N3V5v

فارس/.

انتهای پیام.

نظر مخاطبان درباره این مطلب:

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت هدانا منتشر خواهد شد.

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.