افرادی که قصد راه اندازی و یا توسعه کسب و کار خود را داشته باشند بدون استثنا بخشی از برنامه های کاری خود را با بخش تبلیغات و بازاریابی اختصاص می دهند؛ چرا که لزوم تبلیغات برای موفقیت کسب و کار بر هیچکس پوشیده نیست.
تبلیغات و بازاریابی اینترنتی یکی از روش های تبلیغاتی مقرون به صرفه و موثر می باشد که برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و غیر اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد.به عبارت دیگر تبلیغات و بازاریابی اینترنتی نیز می تواند یکی از پنل های مهم تبلیغات هر حرفه ای به شمار بیاید.

سایت هدانا با بازدید حدود بیش از 300 هزار در ماه، و عضویت بیش از 5 هزار نفر در شبکه های اجتماعی فرصت مناسبی را در اختیار شما برای تبلیغات بنری و متنی قرار می دهد.

با توجه به محتوای تخصصی سایت این امکان برای شما هست که محصولات دینی و فرهنگی خودتان را در میان بازدیدکنندگان جامعه هدف که دقیق انتخاب شده اند به نمایش بگذارید. علاوه بر این شما می توانید کسب و کار مثل تدریس،ترجمه یا حتی کانال تلگرام و صفحه های اجتماعی خودتان را با ما به مخاطبان معرفی کنید.

علاوه بر بنر نمایشی شما این امکان وجود دارد که یک «صفحه اختصاصی» بدون هدر و فوتر(پانوشت) برای شما به صورت حرفه ای طراحی و در اختیار شما قرار بگیرید، یعنی شما دارای یک صفحه اختصاصی با بازدید مخاطبان بالا خواهید بود. [صفحه نمونه، اینجا کلیک کنید].

+ بسته هدیه: یک پکیج بازدید رایگان 1000 آی پی از صفحه !.(برای خرید بیش از دو ماه) … .

شرایط:

1-برای دریافت تعرفه تبلیغات فرم را پر کنید و پیشنهادات خودتان را مطرح نمایید. 

2- قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا تصویر محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

3-برای سایت ها و محصولات فرهنگی تخفیف ویژه در نظر گرفته می شود.

4-تبلیغات بالای سه ماه و مشتریان دائمی از تخفیف ویژه برخوردار هستند.

حتما از این فرصت طلایی استفاده کنید.

1⃣نمونه صفحه طراحی شده:
http://hadana.ir/kala/

2⃣سفارش تبلیغات در تلگرام:
? @hadana_ir

*- لازم به ذکر است سایت هدانا رویکرد تجاری ندارد و تبلیغات در راستای تامین مالی هزینه های جاری سایت مثل سرور و خدمات مشابه استفاده می شود. 

سفارش تبلیغات

تبلیغ لایت باکس/پاپ آپ تمام صفحات:

ایجاد صفحه تبلیغ حرفه ای و اختصاصی:

تبلیغ در صفحه اصلی:

تبلیغ در صفحه اصلی

لگو ثابت در تمام صفحات:

تبلیغ در صفحه فوتر(پاورقی):

تبلیغ در فوتر

تبلیغ در صفحه داخلی:

تبلیغ صفحات داخلی

تبلیغ در صفحه داخلی/ انتهاء نوشتار:

سایز پیشنهادی و نمونه تبلیغات بنر ی :

سایز: 60*468

سایز: 100*300

سایز: ۶۰۰x۳۰۰

سایز: 240*120