تبلیغ لایت باکس/پاپ آپ تمام صفحات:

 

 

 

تبلیغ در صفحه اصلی:

 

 

 

 

 

لگو ثابت در تمام صفحات:

 

 

تبلیغ در صفحه فوتر(پاورقی):

 

 

 

تبلیغ در صفحه داخلی:

 

تبلیغ در صفحه داخلی/ انتهاء نوشتار:

 

 

 

 

افرادی که قصد راه اندازی و یا توسعه کسب و کار خود را داشته باشند بدون استثنا بخشی از برنامه های کاری خود را با بخش تبلیغات و بازاریابی اختصاص می دهند؛ چرا که لزوم تبلیغات برای موفقیت کسب و کار بر هیچکس پوشیده نیست.
تبلیغات و بازاریابی اینترنتی یکی از روش های تبلیغاتی مقرون به صرفه و موثر می باشد که برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی و غیر اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد.به عبارت دیگر تبلیغات و بازاریابی اینترنتی نیز می تواند یکی از پنل های مهم تبلیغات هر حرفه ای به شمار بیاید.

سایت هدانا با بازدید حدود بیش از 400 هزار در ماه، و عضویت بیش از 9000 هزار نفر در شبکه های اجتماعی فرصت مناسبی را در اختیار شما برای تبلیغات بنری و متنی قرار می دهد.

با توجه به محتوای تخصصی سایت این امکان برای شما هست که محصولات دینی و فرهنگی خودتان را در میان بازدیدکنندگان جامعه هدف که دقیق انتخاب شده اند به نمایش بگذارید. علاوه بر این شما می توانید کسب و کار مثل تدریس،ترجمه یا حتی کانال تلگرام و صفحه های اجتماعی خودتان را با ما به مخاطبان معرفی کنید.

شرایط:

1-برای دریافت تعرفه تبلیغات فرم را پر کنید و پیشنهادات خودتان را مطرح نمایید.

2- قبل از انجام تبلیغ آدرس وب سایت یا تصویر محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید در اختیار ما قرار دهید تا آنرا از جهت تطابق با قوانین سایت مورد بررسی قرار دهیم.

3-برای سایت ها و محصولات فرهنگی تخفیف ویژه در نظر گرفته می شود.

4-تبلیغات بالای سه ماه و مشتریان دائمی از تخفیف ویژه برخوردار هستند.

حتما از این فرصت طلایی استفاده کنید.

سفارش تبلیغات در تلگرام:
? @hadana_ir

*- لازم به ذکر است سایت هدانا رویکرد تجاری ندارد و تبلیغات در راستای تامین مالی هزینه های جاری سایت مثل سرور و خدمات مشابه استفاده می شود.

|تماس با ما | حمایت از ما | تبلیغات | همکاری با ما |تمامي حقوق شرعاً و قانوناً براي تیم هدانا محفوظ مي باشد و نقل مطالب با ذكر منبع سبب امتنان است. © کپی رایت - هدانا HADANA.IR |

Code Center