وبگاه پاسخگویی به سوالات دینی هدانا

شما به دو طریق می توانید سوالات خود را بپرسید:

راه اول: ارسال سوال به صورت مستقیم از دفاتر مراجع عظام تقلید، برای این کار لازم است روی لینک های زیر کلیک کنید و سوالات خود را مطرح کنید و دفتر مرجع به سوال شما پاسخ می دهد. (لازم به ذکر است سایت هدانا در این صورت هیچ مسئولیت و پیگیری نسبت به سوال شما ندارد).

راه دوم: ارسال سوال در سایت هدانا می باشد که در این صورت لازم است به نکات ذیل توجه فرمایید.

 

1– قبل از ارسال سوال حتما در قسمت جستجو سرچ كنيد. تیم هدانا چند هزار پرسش و پاسخ فقهی و اعتقادی را برای شما آماده کرده است، لازم است ابتدا در کادر زیر جست و جو کنید و اگر پاسخ خود را نیافتید سوال خود را از ما بپرسید.

2– اگر سوال شما مربوط به بخشها و مطالبي مي باشد كه در سايت منتشر شده است، حتما در قسمت ديدگاه هاي همان مطلب، با ذكر نام مرجع تقليد سوال خود را بنويسيد.

3 براي طرح انتقادات و پيشنهادات از قسمت «تماس با ما» استفاده نمایید اینجا کلیک کنید.

4- پس از پر کردن فرم زیر یک کد رهگیری از سمت سامانه ثبت پرسش سایت هدانابه صورت خودکار برای شما ارسال می شود، لذا ایمیل خود را به صورت دقیق وارد نمایید.

شما مي توانيد سوالات ديني خود را در موضوعات احكام ، اعتقادات و …؛ در قسمت ذيل براي ما بنويسيد، تا ان شالله پس از بررسي، جواب لازم براي شما حداکثر تا هفت روز کاری ارسال گردد.

 

همراهان عزیز با عرض پوزش، بخاطر حجم بالای سوالات و مشکلات مالی در تامین نیروی متخصص مورد نیاز، تا اطلاع ثانوی بخش پاسخگویی به سوالات فعال نمی باشد، امیدواریم در آینده پس از برطرف شدن مشکلات بهتر در خدمت عزیزان باشیم.

با تشکر

حديث :

رسولُ اللّه صلى‏ الله ‏عليه و ‏آله و سلّم :
العِلمُ خَزائنُ ومَفاتِيحُهُ السُّؤالُ ، فَاسألُوا رَحِمَكُمُ اللّه‏ُ فإنّهُ يُؤجَرُ أربَعةٌ : السائلُ ، والمُتَكلِّمُ ، والمُستَمِعُ، والُمحِبُّ لَهُم .

پيامبر خدا حضرت محمد مصطفی صلى‏ الله ‏عليه و ‏آله و سلّم فرمود:

دانش خزائن و گنجينه ‏هاسـت و كـلـيدهاى آن پرسش است؛پس، خدايتان رحمت كند، بپرسيد، كه با اين كار چهار نفر اجر مى‏‌يابند:

پرسشگر، پاسخگو،

شنونده و دوستدار آنان.

«تحف العقول، صفحه 41 »

برای پیگیری سوالات از اینجا کلیک کنید

برای تماس با ما و ارائه پیشنهادات و درخواستها از اینجا کلیک کنید