قرآن کریم: «...الحَمدُ لِلَّهِ الَّذي هَدانا لِهٰذا وَما كُنّا لِنَهتَدِيَ لَولا أَن هَدانَا اللَّهُ...» اعراف/43

درباره تیم هدانا

/درباره تیم هدانا
درباره تیم هدانا ۱۳۹۶-۵-۲۰ ۱۳:۱۹:۴۴ +۰۴:۳۰

سخن ما:

سایت هدانا با این انگیزه شکل گرفت که در احیای امر اهل البیت علیهم السلام به نوبه خود اگر توفیقی بیابد گامهایی را بردارد. نیاز جامعه به پاسخگویی در زمینه دین و نگاهی متفاوت به مسائل دینی سبب شده هدانا کار خود را آغاز کند. اهمیت پژوهش و نشر معارف الهی همراه با ضرورت حضور در بستر های پرمخاطب وسایل ارتباط جمعی سبب شده جمعی از جوانان و متخصصان حوزوی و دانشگاهی گرد هم جمع آیند و زیر نظر حجت الاسلام یوسف وند به فعالیت های دینی بپردازند. شما نیز در این مسیر می توانید همراه ما باشید.

  • هیئت تحریریه: محمدحسینخانی، محمد جواد آزمون، محمد حسین چرم زاده، احسان جباریان، محمد مهدی ایران رام، محمد حسین نوازنی، حمید رضا رئیسی، محسن قنبر دوزانی، احسان احمدپور، علی ربیعی، محمد امین کوهستانی، صادق اسکویی.
  • فنی: ، نظام پور، امید شاملو، ،حسینی (مشاور فنی)، محمد یوسف وند (مترجم).
  • خواهران گرامی: کوهستانی، عالمی، عباسی.
لگو سایت هدانا

آشنايي با مدیر:

حجت الاسلام مهدي يوسف وند سطح مقدمات حوزوي را در مدارس علميه تهران گذراندند . تحصيل در مدرسه مروي با توليت آيت الله مهدوي كني (ره)، و استفاده از دروس اساتيد مطرحي مانند حجت الاسلام فتحي و برخي ديگر از اساتيد معظم، در كنار بهره بردن از دروس اخلاق حضرت آيت الله مجتبي تهراني ، آيت الله مجتهدي، آيت الله خسروشاهي .

پس از طي دوره مقدمات؛ سطح عالي حوزه را در شهر مقدس قم با شركت در دروس مكاسب ورسائل و كفايه و قبولي در برخي از دروس بصورت ارتقائي؛ همراه با بهره بردن از اساتيد گرانقدري مانند حجت الاسلام ناييني و حجت الاسلام حيدري فسايي و برخي ديگر از اساتيد طي كردند. در همين ايام ازدرس تفسير قرآن كريم  آيت الله جوادي آملي نيز استفاده مي كردند.

و در سطح خارج فقه و اصول از محضر حضرت آيت الله مكارم شيرازي ، حضرت آيت الله سبحاني، حضرت آيت الله جوادي آملي  استفاده مي نمايند.

برخي از اساتيد :

آیت الله مجتبی تهرانی
آیت الله مجتهدی
آیت الله خسروشاهی
مهدی یوسف وند

برخي ازكارشناسان ديني :

حجت الاسلام محمد حسینخانی

 مشاور امور فقهی و امور قرآنی

حجت الاسلام مهدي يوسف وند

مدير سايت

حجت الاسلام عباس كرمي

مشاور حقوقی

مجوزها: 

1- سایت هدانا به صورت رسمی در سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد به آدرس http://samandehi.ir/ ثبت شده و تمام مدارک به صورت رسمی در این سامانه ثبت شده است.[اینجا کلیک کنید].

2-ضمنا برای اعتماد بیشتر ، کانال هدانا در تلگرام [اینجا کلیک کنید] به صورت رسمی در  سامانه ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده و می توانید تاییدیه رسمی اینترنتی کانال هدانا را از اینجا کلیک کنید و ببینید.

*** و با سپاس از تمام عزيزان و مشاوراني كه ما را در سايت هدانا ياري نمودند. اميدواريم قدردان زحمات ايشان باشيم.از خداوند  متعال آرزوي سلامت وتوفيقات را برايشان داريم.

امام رضا عليه السّلام:
خداوند رحمت كند كسى را كه امر ما را زنده بدارد،… علوم ما را فرا گيرد و به مردم بياموزد، زيرا اگر مردم بر آن گفتار نيك اطّلاع مى‏ يافتند، از ما پيروى مي كردند.

الامامُ الرِّضا علیه السلام : «رَحِمَ اللّهُ عَبْدا اَحْیا أمْرَنا،»[قال الرّاوی:] فَقُلْتُ لَهُ: «فَکَیْفَ یُحْیِی أمْرَکُمْ؟» قالَ: «یَتَعَلَّمُ عُلُومَنا و یُعَلِّمُها النّاسَ، فَإِنَّ النّاسَ لَوْ عَلِمُوا مَحاسِنَ کَلامِنا لاَتَّبَعُونا.»

عيون أخبار الرضا عليه السلام، ج‏۱، ص: ۳۰۷

ورود

Code Center