سایت هدانا

سخن ما:

سایت هدانا با این انگیزه شکل گرفت که در احیای امر اهل البیت علیهم السلام به نوبه خود اگر توفیقی بیابد گامهایی را بردارد. نیاز جامعه به پاسخگویی در زمینه دین و نگاهی متفاوت به مسائل دینی سبب شده هدانا کار خود را آغاز کند. اهمیت پژوهش و نشر معارف الهی همراه با ضرورت حضور در بستر های پرمخاطب وسایل ارتباط جمعی سبب شده جمعی از جوانان و متخصصان حوزوی و دانشگاهی گرد هم جمع آیند و زیر نظر حجت الاسلام یوسف وند به فعالیت های دینی بپردازند. شما نیز در این مسیر می توانید همراه ما باشید.

  • برادران گرامی: ابراهیمی، حدادی، نظام پور. محمد یوسف وند(مترجم)،حسینخانی، احمدی، کرمی، سلیمانی و آقای شاملو (مشاور فنی).
  • خواهران گرامی: کوهستانی، عالمی، حسنی.

آشنايي با مدیر:

حجت الاسلام مهدي يوسف وند سطح مقدمات حوزوي را در مدارس علميه تهران گذراندند . تحصيل در مدرسه مروي با توليت آيت الله مهدوي كني (ره)، و استفاده از دروس اساتيد مطرحي مانند حجت الاسلام فتحي و برخي ديگر از اساتيد معظم، در كنار بهره بردن از دروس اخلاق حضرت آيت الله مجتبي تهراني ، آيت الله مجتهدي، آيت الله خسروشاهي .

پس از طي دوره مقدمات؛ سطح عالي حوزه را در شهر مقدس قم با شركت در دروس مكاسب ورسائل و كفايه و قبولي در برخي از دروس بصورت ارتقائي؛ همراه با بهره بردن از اساتيد گرانقدري مانند حجت الاسلام ناييني و حجت الاسلام حيدري فسايي و برخي ديگر از اساتيد طي كردند. در همين ايام ازدرس تفسير قرآن كريم  آيت الله جوادي آملي نيز استفاده مي كردند.

و در سطح خارج فقه و اصول از محضر حضرت آيت الله مكارم شيرازي ، حضرت آيت الله سبحاني، حضرت آيت الله جوادي آملي  استفاده مي نمايند.

برخي از اساتيد :

برخي ازكارشناسان ديني :

حجت الاسلام سعيد شيخ سليماني

مشاور امور حقوقي 

حجت الاسلام مهدي يوسف وند

مدير سايت

حجت الاسلام عباس كرمي

مشاور فرق و اديان

*** و با سپاس از تمام عزيزان و مشاوراني كه ما را در سايت هدانا ياري نمودند. اميدواريم قدردان زحمات ايشان باشيم.از خداوند  متعال آرزوي سلامت وتوفيقات را برايشان داريم.