قرآن کریم: «...الحَمدُ لِلَّهِ الَّذي هَدانا لِهٰذا وَما كُنّا لِنَهتَدِيَ لَولا أَن هَدانَا اللَّهُ...» اعراف/43

نظر آيت الله خامنه اي درباره حمله به سفارت خانه ها+صوت

صفحه اصلی/دين پژوهي/اجتماع و سياست/نظر آيت الله خامنه اي درباره حمله به سفارت خانه ها+صوت
  • نظر آيت الله خامنه اي درباره حمله به سفارت خانه ها+صوت
نظر آيت الله خامنه اي درباره حمله به سفارت خانه ها+صوتReviewed by مهدي يوسف وند on Jan 5Rating: 1.5

نظر آيت الله خامنه اي درباره حمله به سفارت خانه ها+صوت

⭕️ آیت الله خامنه‌ای: به سفارتخانه‌ها نزدیک نشوید

/ قطعاً و قطعاً به ضرر اسلام و مسلمین و به ضرر جمهوری اسلامی است

/ …این کار قطعا جرم است و اگر کسی آگاهانه این کار را بکند خیانت است

مطابق نظر آيت الله خامنه اي

مطابق نظر آيت الله خامنه اي

«البته من یک نکته‌ای را عرض کنم. من شنیدم که بعضی‌ها رفتند سراغ بعضی از سفارتخانه‌ها. من الآن دارم به شما ابلاغ می‌کنم، به عنوان مسئول دولتی و به عنوان امام جمعه و یک روحانی؛ به سفارتخانه‌ها نزدیک نشوید. این را بدانید که اگر شما از سیاست انگلیس یا سیاست آمریکا یا هر کس دیگری بدتان می‌آید راهش این نیست که یک عده‌ای بروند بی مهار از دیوار سفارتخانه بالا و به سفارتخانه‌ها نزدیک بشوند، بنده دارم پیش شماها شهادت می‌دهم که این قطعاً و قطعاً به ضرر اسلام و مسلمین و به ضرر جمهوری اسلامی است. حالا مردم راهپیمایی می‌کنند، راه می‌روند، احساسات به خرج می‌دهند. احساسات صادقانه و درست و منطبق با منطق، در این هیچ شکی نیست. ممکنه تو خیابان‌ها بروند و به هر سیاستی هر چه نظرشان هست بگویند، اما به سفارتخانه‌ها نباید نزدیک بشوند.

ممکنه حتی دشمن خودش این کار را بکند، ممکنه برخی از عوامل نفوذی دشمن بیایند و در جمعیتی بیفتند، برسند به یک سفارتخانه‌ای از دیوار بروند بالا، یک وسیلۀ آتشی بیاندازند یا جایی را بشکنند، خراب کنند، بدانید این کار قطعاً بد است و جرم است و به ضرر و اگر کسی آگاهانه این کار را بکند این خیانت است.»

?خطبۀ دوم نماز جمعۀ مورخ 28بهمن67

لينك كوتاه مطلب:http://hadana.ir/?p=25424كليد:نظر آيت الله خامنه اي درباره حمله به سفارت خانه ها+صوت نظر آيت الله خامنه اي درباره حمله به سفارت خانه ها+صوت نظر آيت الله خامنه اي درباره حمله به سفارت خانه ها+صوت نظر آيت الله خامنه اي درباره حمله به سفارت خانه ها+صوت نظر آيت الله خامنه اي درباره حمله به سفارت خانه ها+صوت نظر آيت الله خامنه اي درباره حمله به سفارت خانه ها+صوت نظر آيت الله خامنه اي درباره حمله به سفارت خانه ها+صوت

هم‌رسانی، چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید:
افسرانفیس نماکلوب
۱۳۹۶-۱-۱۹ ۰۹:۳۹:۲۵ +۰۴:۳۰

ثبت ديدگاه