وبگاه پاسخگویی به سوالات دینی هدانا

میزان ثروت آیت الله خامنه ای چقدر است

میزان ثروت آیت الله خامنه ای چقدر است

میزان ثروت آیت الله خامنه‌ای را از زبان دشمنانشان بشنوید +فیلم

در این خبر فیلمی را مشاهده می‌کنید که در آن مجری‌های شبکه‌های معاند با یکدیگر درباره میزان ثروت رهبر معظم انقلاب صحبت می‌کنند.
به گزارش هدانا از باشگاه خبرنگاران جوان، امروزه در هیچ‌کجای دنیا نمی‌توان کسی را یافت که از نظر سبک زندگی اسلامی و ساده‌زیستی مشابه رهبر کبیر انقلاب و خانواده محترمشان باشند.

كسانى كه از نزديك با آیت الله خامنه ای ارتباط و رفت و آمد دارند، ساده زيستى ايشان را حتى در سطح پايين‏‌ترين اقشار جامعه تأييد می‏نمايند.

رهبر معظم انقلاب در تمام طول زندگي، مشی ساده‌زيستی و مردمی بودن را حفظ كرده و تمام اطرافيان و مسئولان كشور را نيز به اين امر دعوت می‌كنند، با وجود اینکه شبکه های معاند همیشه در تلاش بوده اند تا از وضعیت کشور ایران و نظام مقدس حاکم بر آن چهر ه ای دروغین به جهانیان نشان دهند و به نوعی سیاه نمایی بکنند اما نتوانستند ساده زیستی آیت الله خامنه ای را انکار کنند و نادیده بگیرند، زیرا این موضوع بر همه کاملا واضح و مبرهن است.

 

در فیلم زیر نیز مشاهده خواهید کرد که حتی افرادی كه با مقام معظم رهبری دشمنی و كینه دارند بر ساده زیستی ایشان و خانواده محترمشان اذعان دارند.

 

ساده زیستی مقام معظم رهبری از زبان منتقدین

 

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

انقلاب اسلامی برای آزادی دین از اسارت 

سخنان رهبری در مورد برجام

سخنان حاج احمد خمینی درباره رهبر

جملات کوتاه رهبر در مورد حجاب و عفاف 

آیا رهبر نائب امام زمان است

چرا رهبری با مفاسد برخورد نمی کند

شهید آیت الله صدر از منظر رهبر معظم انقلاب آیت الله خامنه ای میزان ثروت آیت الله خامنه ای چقدر است میزان ثروت آیت الله خامنه ای چقدر است میزان ثروت آیت الله خامنه ای چقدر است میزان ثروت آیت الله خامنه ای چقدر است میزان ثروت آیت الله خامنه ای چقدر است میزان ثروت آیت الله خامنه ای چقدر است ثروت رهبر ثروتثروت رهبر چقدر است ثروت رهبر ایران چقدر است ثروت بیت رهبری ثروت رهبر ایران ثروت رهبر انقلاب ثروت رهبر ایران خامنه ای ثروت رهبر ایران چقدر است ثروت رهبر معظم انقلاب ثروت واقعی رهبر رهبری ثروت رهبر ایران ثروت رهبر انقلاب ثروت رهبران ایران ثروت رهبر ايران ثروت رهبران جهان ثروت رهبر ایران خامنه ای ثروت بیت رهبری میزان ثروت رهبر ایران میزان ثروت آیت الله خامنه ای چقدر است میزان ثروت آیت الله خامنه ای چقدر استمیزان ثروت آیت الله خامنه ای چقدر است میزان ثروت آیت الله خامنه ای چقدر است

🔗 لینک کوتاه

نظر مخاطبان درباره این مطلب:

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت هدانا منتشر خواهد شد.

آدرس ایمیل شما به صورت عمومی نشان داده نخواهد شد.

4 نظرات
 1. احسان قائمی می گوید

  متاسفانه شما تحلیل را با خبر اشتباه گرفته اید.
  بسیار متاسفم

  1. مهدي يوسف وند می گوید

   اگر به گذشته و افکار ایشون توجه کنید فرق تحلیل و خبر رو بهتر متوجه می شوید.
   در ثانی اخبار و تحلیل ها رابطه مستقیمی با هم دارند!
   در هر حال تاسف برای کارنامه غیر قابل دفاع ایشون باید خورد وکسانی که از چنین شخصی دفاع می کنند!.
   موفق باشید

 2. احسان قائمی می گوید

  سلام
  وقت بخیر
  من انتظار داشتم این سایت منصفانه به افراد و شخصیتهای مختلف در طول دوره انقلاب اسلامی نگاه کند. در کجا آقای عطا الله مهاجرانی بیان کرده اند که من دشمن و کینه از آیت الله خامنه ای دارم. ایشان می گویند من منتقد ایشان هستم. لطفا این عبارت کینه و دشمنی را اصلاح کنید و یا صحبتهایی از افرادی که بیان کرده اند کینه از آیت الله خامنه ای دارند و اقرار به ساده زیستی ایشان دارند را قرار دهید.
  بنده مکررا نظرات افراد مختلف انقلاب من جمله آقای مهاجبرانی را چک می کنم. ایشان هیچ زمانی نگفته اند که کینه یا دشمنی با آیت الله خامنه ای دارند.

  خداوند انشاء الله همه را هدایت نماید

  1. مهدي يوسف وند می گوید

   سلام علیکم
   رهبری از نظر ما یک جایگاه هست، متاسفانه شما خیلی ساده به قضیه نگاه می کنید، عناد و رفتار آقای مهاجرانی و سابقه ایشان در مخالفت با دین و حکومت و رهبری بالاتر از این حرفهاست که شما فکر می کنید. جیره خوران انگلیس، کوته فکرانی که در سپاه دشمن هستند و تمام هم و غم شان تقویت چبهه مقابل اسلام است را شما اگر دشمن نمی نامید پس چه می نامید!
   خوبست نگاهی به آراء و رفتارهای ایشان داشته باشید بر اساس اندیشه امام و دین بسنجید آنگاه بهتر نتیجه می گیرید. اگر کسی سر سوزنی دغدغه دین داشته باشد و کارنامه آقای مهاجرانی را در زمان ارشاد ببیند می فهمد که چه آسیب های ایشان به دیانت مردم زد. امیدوارم سری به تاریخ بزنید و انتقادات مراجع را در زمان تصدی ایشان به تفکر ایشان ببینید!.
   ثانیا فراموش نکنید ملاک تصمیم گیری درباره افراد فقط حرفهایشان که نیست، عملکرد آنها نیز مهم هست هرچند به حرفها و فکر ایشان هم نقدهای جدی وارد هست که فرصتی دیگر می طلبد.
   وفقکم الله لکل الخیر