مطالب مشابه

4 Comments

 1. احسان قائمی

  متاسفانه شما تحلیل را با خبر اشتباه گرفته اید.
  بسیار متاسفم

  پاسخ
  1. مهدي يوسف وند

   اگر به گذشته و افکار ایشون توجه کنید فرق تحلیل و خبر رو بهتر متوجه می شوید.
   در ثانی اخبار و تحلیل ها رابطه مستقیمی با هم دارند!
   در هر حال تاسف برای کارنامه غیر قابل دفاع ایشون باید خورد وکسانی که از چنین شخصی دفاع می کنند!.
   موفق باشید

   پاسخ
 2. احسان قائمی

  سلام
  وقت بخیر
  من انتظار داشتم این سایت منصفانه به افراد و شخصیتهای مختلف در طول دوره انقلاب اسلامی نگاه کند. در کجا آقای عطا الله مهاجرانی بیان کرده اند که من دشمن و کینه از آیت الله خامنه ای دارم. ایشان می گویند من منتقد ایشان هستم. لطفا این عبارت کینه و دشمنی را اصلاح کنید و یا صحبتهایی از افرادی که بیان کرده اند کینه از آیت الله خامنه ای دارند و اقرار به ساده زیستی ایشان دارند را قرار دهید.
  بنده مکررا نظرات افراد مختلف انقلاب من جمله آقای مهاجبرانی را چک می کنم. ایشان هیچ زمانی نگفته اند که کینه یا دشمنی با آیت الله خامنه ای دارند.

  خداوند انشاء الله همه را هدایت نماید

  پاسخ
  1. مهدي يوسف وند

   سلام علیکم
   رهبری از نظر ما یک جایگاه هست، متاسفانه شما خیلی ساده به قضیه نگاه می کنید، عناد و رفتار آقای مهاجرانی و سابقه ایشان در مخالفت با دین و حکومت و رهبری بالاتر از این حرفهاست که شما فکر می کنید. جیره خوران انگلیس، کوته فکرانی که در سپاه دشمن هستند و تمام هم و غم شان تقویت چبهه مقابل اسلام است را شما اگر دشمن نمی نامید پس چه می نامید!
   خوبست نگاهی به آراء و رفتارهای ایشان داشته باشید بر اساس اندیشه امام و دین بسنجید آنگاه بهتر نتیجه می گیرید. اگر کسی سر سوزنی دغدغه دین داشته باشد و کارنامه آقای مهاجرانی را در زمان ارشاد ببیند می فهمد که چه آسیب های ایشان به دیانت مردم زد. امیدوارم سری به تاریخ بزنید و انتقادات مراجع را در زمان تصدی ایشان به تفکر ایشان ببینید!.
   ثانیا فراموش نکنید ملاک تصمیم گیری درباره افراد فقط حرفهایشان که نیست، عملکرد آنها نیز مهم هست هرچند به حرفها و فکر ایشان هم نقدهای جدی وارد هست که فرصتی دیگر می طلبد.
   وفقکم الله لکل الخیر

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

|تماس با ما | حمایت از ما | تبلیغات | همکاری با ما |تمامي حقوق شرعاً و قانوناً براي تیم هدانا محفوظ مي باشد و نقل مطالب با ذكر منبع سبب امتنان است. © کپی رایت - هدانا HADANA.IR |

Code Center