قرآن کریم: «...الحَمدُ لِلَّهِ الَّذي هَدانا لِهٰذا وَما كُنّا لِنَهتَدِيَ لَولا أَن هَدانَا اللَّهُ...» اعراف/43

سخنان حاج احمد خمینی درباره رهبر

صفحه اصلی/دين پژوهي/اجتماع و سياست/سخنان حاج احمد خمینی درباره رهبر
  • سخنان حاج احمد خمینی درباره رهبر
سخنان حاج احمد خمینی درباره رهبرReviewed by مهدي يوسف وند on Aug 23Rating: 3.5

سخنان حاج احمد خمینی درباره رهبر

سخنان حاج سيد احمد آقا فرزند امام خميني خطاب به امام خامنه اي دام ظله :

ما به فتواي امام شما را ولي خودمان مي دانيم. و لحظه اي از تاييد و تكريم و ساير چيزهايي كه وظيفه مان هست كوتاهي نخواهيم كرد.

امام خميني قدس سره

امام خميني قدس سره

حضرت امام خمینی (قدس سره الشريف) در وصف حاج سيد احمد مي نويسند:

«من خدای قاهر حاضر منتقم را شاهد می‌گیرم که احمد از آن روزی که در کمک اینجانب در بیرونی مشغول ادارهٔ امور من بوده تا الآن که این ورقه را می‌نویسم قدمی یا قلمی برخلاف گفتار و نوشتار من برنداشته و با وسواس عجیب در کلیه گفتارهای من یا نوشته‌های من سعی نموده که حتی یک کلمه بلکه گاهی یک حرف را که به نظر او محتاج به اصلاح است بدون اذن من تصرف نکند.» (صحیفه امام، ج ۲۰، ص ۴۴۲)

حاج سید احمد خمینی در اظهارنظرهایی درباره ي اطاعت از رهبري در سال ۱۳۶۹ گويد:

” قاطع‌تر پشت سر رهبری باشیم و نگذاریم رهبرمان احساس تنهایی کنند. همانطور که نگذاشتید امام احساس تنهایی کند. اطاعت از آیت‌الله خامنه‌ای، اطاعت از امام است. هر کس منکر این معنا شود، مطمئن باشید در خط امام نیست و هرکس بگوید که اطاعت از امام غیر از اطاعت از حضرت آیت الله خامنه‌ای است در خط آمریکاست! من بعد از رحلت امام، با خدا و امام عهد کرده‌ام که کوچکترین قدمی را علیه رهبری و برخلاف رهبری و حتی برخلاف میل رهبری برندارم و اگر شما مردم هم چنین پیمانی را تجدید کنید، مطمئن باشید که ما در تمام زمینه‌ها بر آمریکا پیروز می شویم.(12 بهمن 69- فارس نيوز).

*** دانلود كنيد: … ##  

[download id=”8″]

لينك كوتاه مطلب: http://hadana.ir/?p=18156

*- ضمنا شما مي توانيد از اينجا مشترك خبرنامه سايت شويد و جديد ترين مطالب را دريافت كنيد.

حتما بخوانيد

 

گفتارهايي از مرحو حاج احمد آقا پيرامون رهبري (فارس نيوز)

فلسفه حقوق بشر از ديدگاه آيت الله جوادي آملي

نظر امام خميني در باره ي حكومت آل سعود

سفارش پیامبر اسلام به مودت فی القربی



كليد: سخنان حاج احمد خمینی درباره رهبر سخنان حاج احمد خمینی درباره رهبر  سخنان حاج احمد خمینی درباره رهبر فتواي امام در باره آيت الله خامنه اي نظر امام خميني پيرامون رهبري مقام معظم رهبري . فيلم سخنان حاج احمد خميني حاج احمد آقا و نقل  نظر امام فیلم/ سخنان حاج سید احمد خمینی درباره رهبری آیت الله خامنه اي سخنان حاج سید احمد خمینی درباره رهبری آیت الله خامنه ای سخنان حاج سید احمد خمینی درباره رهبری آیت الله (امام) خامنه ای دیدار سید احمد خمینی با رهبر انقلاب پس از رحلت امام  کلام سید احمد خمینی در باره امام خامنه ای  سخنان احمد خمینی در حمایت از رهبری آیت الله خامنه ای كليد: سخنان حاج احمد خمینی درباره رهبر سخنان حاج احمد خمینی درباره رهبر  سخنان حاج احمد خمینی درباره رهبر

هم‌رسانی، چگونه می‌توانید این مطلب را به دیگران برسانید:
افسرانفیس نماکلوب
۱۳۹۶-۱-۱۹ ۱۰:۰۳:۰۸ +۰۴:۳۰

ثبت ديدگاه