وبگاه پاسخگویی به سوالات دینی هدانا

رسیدن به ثروت زیاد از راه جفر و دعا

رسیدن به ثروت زیاد از راه جفر و دعا

سلام در بحث اعتقادات به موردی برخوردم خواستم بدونم درست هست یا نه؟؟؟
برای دعوت پول که تا عمر داری از مشکلات راحت میشوی به شرط مشروع باید یک هفته ترک حیوانی کند و [***** ]عَشقَد طَقطوش ….برام جالبه که بدونم اینجور مسایل جواب میده یا نه؟؟

پاسخ حجت الاسلام مهدی یوسف وند:

با اهداء سلام و تحیات
از ارتباط شما با سایت هدانا تشکر می کنیم.

آنچه نوشته اید خطرناک است و زمینه حضور شیاطین و اجنه در زندگی شماست، مراقب باشید با دست خود کاری نکنید موجوداتی وارد زندگی شما بشوند که به این راحتی نتوانید خارج کنید. خود این افراد که این دستورات را می نویسند نوعا در نکبت فقر روحی و معنوی حاصل از طلسمات زندگی می کنند و نه خیر دنیا را می برند و نه خیر آخرت و در قعر جهنم جای دارند.

برادر عزیز ظاهرا شما فلسفه این دنیا را خوب درک نکرده اید، این دنیا جای امتحان و سختی ها است آیا شوخی نیست کسی به شما بگوید با یک دستور العمل تا آخر عمر راحت هستید یا وعده کاشت پول و درخت طلا به شما بدهد!، بدیهی است و با تجربه او شناختی که از این مسائل داریم عرض می کنیم که با این دستورات به آنچه در سر دارید هیچگاه نمی رسید، لذا مراقب زندگی خودتان باشید.
همیشه از جاده اصلی حرکت کنید ببینید امثال آیت الله بهجت و مراجع عظام تقلید چطور زندگی کرده اند در یک جاده پر پیچ و خم کوهستانی اگر از جاده اصلی که جاده دین هست خارج شوید سقوط در دره خواهد بود.
برای افزایش روزی و رفع مشکلات روزانه ۱۰۰۱ مرتبه استغفار کنید.
در روایات ما نماز جعفر طیار برای مشکلات بزرگ توصیه شده است
اگر می خواهید بجایی برسید از همین مسیر حرکت کنید
دستور العمل آیت الله بهجت را از اینجا کلیک کنید و بخوانید.

«وفقکم الله لکل الخیر»

🔗 لینک کوتاه
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
۰ (۰ رای)

نظرات بسته شده است.