مطالب مشابه

3 Comments

 1. من

  سلام علیکم
  واقعا متوجه نیستید؟
  آیت الله مصباح همه دین را در حمایت آقای احمدی نژاد گذاشت؛ آن زمان که بسیاری از مراجع مانند آیت الله موسوی اردبیلی به ایشان تذکر میدادند که اعتبار حوزه های علمیه را پشت سر یک نفر خرج نکنید؛ ایشان با تمسک به خواب و رویا، چه چیزها که در مدح آقای دکتر که نگفتند.

  پاسخ
  1. مهدي يوسف وند

   سلام علیکم
   از نظر آیت الله موسوی اردبیلی اطلاعی نداریم لذا تایید نمی کنیم. ببینید برادر عزیز، ما در اصل حمایت بحث داریم، آیا واقعا آقای احمدی نژاد در ۴ سال اول، همانند اواخر دوره دوم بود؟!.
   آیت الله مصباح بر چه اساس حمایت کرد، بر اساس همان شاخصه هایی که در ایشان بود، اما آقای مصباح عوض نشد، این آقای احمدی نژاد بود که عوض شد. به گونه ای هم عوض شد که برادر خود احمدی نژاد حاج داوود احمدی نژاد که هم خون ایشان هست و در دولت هم همکار او بود از ایشان جدا شد!، چه برسد به طرفداران ایشان!.

   بزرگوار مدح قبلی آقای احمدی نژاد بر اساس عملکرد نسبتا خوب ایشان در توجه به محرومین و پیگیری کارها در دوره اول و قبل آن بود، انصاف رو هم از دست ندهید!.
   برای ما آیت الله مصباح یک الگو هست، هر چند که مواضع ایشون رو هم بحث داریم اصل حمایت رو در اون زمان من قبول دارم، اما با شما کاملا موافق هستم که نسبت و اندازه حمایت باید درست تر می بود، تا امروز اینقدر به جریان انقلاب این جریان انحرافی اینقدر هزینه تحمیل نکنند! (فتدبر) .

   اما حداقل مثل برخی از طیف های سیاسی که هر اشتباه و هر غلطی بکنند طرفدارانشان باز حمایت می کنند!، نیستند و از حق طرفداری می کنند و این آزادگی رو دارند که مطرح کنند. آیت الله مصباح به ما آموخته که ملاک و معیار شاخصه های دینی هست، اگر کسی از آنها فاصله گرفت، حتی اگر نزدیکان ما هم باشد، ما هم از او فاصله می گیریم.
   وفقکم الله لکل الخیر

   پاسخ
 2. رضا کشمیری

  ان شاءالله خداوند سایه مقام عظمای ولایت امام خامنه‌ای را بر سر ما مستدام بدارد
  به فرموده رهبری علامه مصباح یزدی چند شاخصه اصلی دارند:
  رهبر معظم انقلاب تصريح كردند: اين سه جهت در ايشان جمع است؛ هم علم، هم بصيرت به معناي حقيقي كلمه و هم صفا. اين سه تا با هم در وجود ايشان خيلي ارزشمند است. خداوند متعال انشاء ‌الله وجود ايشان را براي ما و انقلاب محفوظ بدارد

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

|تماس با ما | حمایت از ما | تبلیغات | همکاری با ما |تمامي حقوق شرعاً و قانوناً براي تیم هدانا محفوظ مي باشد و نقل مطالب با ذكر منبع سبب امتنان است. © کپی رایت - هدانا HADANA.IR |

Code Center