درباره نویسنده

حجت الاسلام مهدی یوسف وند

حجت الاسلام مهدی یوسف وند

*-مدرس حوزه و بنیانگذار سایت هدانا.**- تحصیل در محضر جمعی از مراجع عظام تقلید.***- هدانا برآیند فعالیتی گروهی با نظارت دقیق، برای معرفی مطالب خوب دینی به شماست، امیدواریم این توفیق را داشته باشیم به عنوان یک منبع به روز و قابل اعتماد دسترسی به معارف اهل البیت(علیهم السلام) را برای شما مخاطبان عزیز و گرامی در حوزه های مختلف معرفتی ساده و کاربردی تر کنیم.

مطالب مشابه

2 Comments

 1. العبد

  سلام بعضی فتوا های این سایت دارای اشکال است برای مثال در مورد حدث اصغر در بین غسل http://makarem.ir/main.aspx?typeinfo=21&lid=0&catid=45145&mid=257081
  لطفا فتوا ها را به روز کنید

  پاسخ
  1. مهدي يوسف وند

   مهدي يوسف وند

   سلام علیکم
   امیدواریم حال شما خوب باشد. تشکر بابت توضیحات شما.

   تمام فتاوای منتشر شده در سایت هدانا دارای سند هست، این حرف پسندیده و درستی نیست که بگویید بعضی از فتاوای این سایت دارای اشکال هست!. یک به یک نام ببرید در ذیل دیدگاهها ماه هم منتشر می کنیم نظر شما رو همانطور که الان منتشر می کنیم و پاسخ شما را کامل می دهیم، پس قبل از هر چیز مراقب کلام و انتساب هایتان باشید.
   برادر عزیز برای نمونه در مورد حدث اصغر لینک زیر را بخوانید، آنچه در بالا آمده مو به مو روی سایت آیت الله مکارم شیرازی هم آمده است!، آیا سایت ایشان هم دارای اشکال هست.
   لینک: http://makarem.ir/compilation/reader.aspx?mid=903 سوال ۷۵ ، در هر حال ما آنچه دفتر مراجع در سایت و کتب معتبرشان منتشر می کنند منتشر می کنیم! هر کجا برای شما ابهام داشت از همین لینک مطرح کنید درخدمت شما هستیم.
   وفقکم الله لکل الخیر

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

| تمامي حقوق شرعاً و قانوناً براي تیم هدانا محفوظ مي باشد و نقل مطالب با ذكر منبع سبب امتنان است. © کپی رایت - هدانا HADANA.IR |

Code Center